Systemy fiskalne

Program handlowo magazynowy

Programy handlowo magazynowe

Do wystawiania Faktur

Wystawiania Paragonów

Prowadzenia magazynu

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz programów niezbędnych do pracy w firmie.

  • do współpracy z drukarkami fiskalnymi – jako samodzielne stanowiska sprzedaży również POS
  • sieci komputerowe oparte na stanowiskach PC lub POS z drukarkami fiskalnymi i komputerem zaplecze
  • do współpracy z kasami fiskalnymi w systemie – kasy + stanowisko zaplecze.
  • i wiele innych.

Jaki program wybrać ? Pamiętajmy , że wprowadzamy program do Firmy na lata. Powinien być więc dostosowany indywidualnie do potrzeb. Niezbyt skomplikowany, stabilny z możliwością rozbudowy o kolejne funkcje, czy stanowiska.

Każdy z programów które proponujemy – jest inny. Dlatego jeśli nie jesteś pewien zakupu – pozwól nam na zaproponowanie optymalnej, indywidualnej oferty.

Po ustaleniu potrzeb, warunków, oczekiwań Państwa – dobierzemy program który będzie dopasowany i będzie pomagał a nie przeszkadzał.

 

Insoft PC Market

Klienci, którzy stawiają na samodzielność oraz mają na uwadze nieustanne usprawnianie i rozwijanie swoich placówek handlowych, bez wątpienia będą zadowolenia z funkcjonalności nowoczesnego oprogramowania, którym jest PC-Market. Nie jest to tradycyjny program komputerowy, ale oprogramowanie przygotowane przez specjalistów z myślą o punktach usługowo-handlowych. Wyróżnia się więc bardzo przyjemnym, intuicyjnym, a co za tym idzie – także prostym w obsłudze interfejsem.

 

Symplex Small Business

Oprogramowanie pozwala na sprawne i wygodne wystawianie różnego rodzaju dokumentów sprzedaży (faktury, faktury pro-forma, faktury zaliczkowe, paragony fiskalne itp.) oraz prowadzenie kartoteki kontrahentów i towarów/usług. Dzięki modułowi magazynu możemy na bieżąco monitorować stan towarów na magazynie, a także wystawiać takie dokumenty jak PZ, WZ, PW, RW i MM

Insert Subiekt

Subiekt GT/NEXO to system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, stworzony z myślą o firmach poszukujących bardzo przyjaznego, a jednocześnie niezwykle sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu itp.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy insert oraz oficjalnym punktem serwisowym
Partner Insert
Punkt serwisowy insert
Dowiedz się więcej o programach insERT:

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

    Do jakiego salonu chcesz wysłać wiadomość?