Systemy fiskalne

Dotykačka

Twój niezawodny system kasowy online.

 

Dotykačka jest nowoczesnym, łatwym w obsłudze, funkcjonalnym i współpracującym z wieloma akcesoriami systemem kasowym nowej generacji, gotowym na fiskalizację online, przeznaczonym dla małych i średnich firm zajmujących się gastronomią, handlem, hotelarstwem oraz świadczących różnorodne usługi

Dotykačka – bogata funkcjonalność w pakiecie

System kasowy nowej generacji Dotykačka, współpracujący z drukarkami fiskalnymi, jest ceniony przez użytkowników ze względu na prostą instalację, łatwą obsługę, niezawodną pracę, wsparcie techniczne oraz dostęp do szczegółowej instrukcji. System działa nawet podczas przerwy w dostępie do internetu. Dzięki integracji z chmurą obliczeniową umożliwia zdalne zarządzanie, kontrolę pracy oraz generowanie szczegółowych raportów z dowolnego miejsca.

Dotykačka to działający na platformie Android system kasowy nowej generacji, działający w trybie online oraz codziennie wykorzystywany przez tysiące klientów w Europie i poza nią. Oprogramowanie Dotykačka zostało już pobrane i przetestowane przeszło 70 tys. razy przez użytkowników na całym świecie.

Dotykačka zdobyła wiele nagród, w tym tytuł najlepszego systemu kasowego w 2017 i 2018 roku. System posiada wiele certyfikatów, potwierdzających jakość i bezpieczeństwo. Od 2017 roku Dotykačka jest obecna również na polskim rynku.

System kasowy

to sprzęt i oprogramowanie wyposażone w funkcję zdalnego dostępu. Dzięki tej funkcjonalności masz pełną kontrolę nad swoją firmą i dostęp do wszystkich danych, kiedy tylko tego potrzebujesz i gdziekolwiek jesteś. Wystarczy połączyć się online z systemem, aby mieć możliwość kontroli pracowników, sprawdzenia raportów sprzedażowych lub przeanalizowania zasobów magazynowych.

Cennik:

Ekran dotykowy 15,6″ wysokiej rozdzielczości; łączność: 5 portów USB 2.0, WiFi, Ethernet, Bluetooth; system Android; solidna konstrukcja; gwarancja i wsparcie techniczne producenta.

1749 zł netto

Podłączenie i uruchomienie systemu kasowego Dotykačka oraz przeszkolenie z obsługi: 499 zł netto

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

    Do jakiego salonu chcesz wysłać wiadomość?