Systemy fiskalne

Obsługa gastronomii

Wspieramy lokale gastronomiczne!

Obsługujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania do wielu restauracji i punktów gastronomicznych. Zadbamy o całą infrastrukturę informatyczną niezbędną do prowadzenia restauracji!

Nasz zespół odpowiednio doradzi jaki wybrać komputer, program, urządzenie fiskalne i wszystkie inne akcesoria niezbędne do prowadzenia Twojego biznesu.

Wystarczy jeden telefon

W naszej ofercie znajdziesz systemy POS.
Czyli nic innego jak system odpowiadający za prowadzenie całej restauracji.

IPOS

POS

Urządzenie fiskalne, terminal płatniczy oraz system do zarządzania sprzedażą w jednym. Rozwiązanie zgodne z Polskim Ładem.Twój biznes ma własne potrzeby. Wybierzemy wariant, który spełni jego oczekiwania. Niezależnie od tego, jaki kasoterminal wybierzesz, otrzymasz dostęp do systemu iPOS web.

Dotykačka

dtk_156_front_rgb-t-s

Dotykačka jest nowoczesnym, łatwym w obsłudze, funkcjonalnym i współpracującym z wieloma akcesoriami systemem kasowym nowej generacji, gotowym na fiskalizację online, przeznaczonym dla małych i średnich firm zajmujących się gastronomią, handlem, hotelarstwem oraz świadczących różnorodne usługi.

BISTRO BUSINESS

 

Moduł do obsługi gastronomii pozwala na obsługę restauracji, pizzerii, fast foodów. Umożliwia pracę w oparciu o stoliki na sali lub prowadzenie szybkiej sprzedaży. Istnieje możliwość rozliczania dostaw „na wynos” a także tworzenia raportów kelnerskich.

PC-Gastronom

PC-Gastronom to system samodzielnej kasy lub kasowo-magazynowy. Prosty interfejs umożliwia łatwe definiowanie receptur oraz zestawów. To łatwa praca na rachunkach. Możliwość otwarcia wielu rachunków jednocześnie, ich dzielenia, łączenia itd. Umożliwia definiowanie wyglądu sali, ustawienia stolików. Obsługa magazynu pozwala na zamawianie surowców wg prognozowanych potrzeb

Obniż swoje koszty związane z terminalem płatniczym.

Nie masz terminala? Gwarantujemy świetne warunki
i 5 miesięcy za darmo z programem Polska bezgotówkowa.

W naszej ofercie znajdziesz oczywiście kasy i drukarki fiskalne, komputery, czytniki kodów kreskowych, wagi i wiele więcej. Wszystko w dobrej cenie.

KASA I TERMINAL W JEDNYM POSPAY

Pospay to pierwsze w Polsce mobilne urządzenie łączące funkcjonalność kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

Terminal płatniczy Smart D220, to lekki i wytrzymały, nowoczesny terminal bezprzewodowy z dotykowym ekranem, który wielkością i kształtem przypomina smartfon. Jest wyposażony w czytniki wszystkich rodzajów kart płatniczych spotykanych na rynku. Obsługuje karty chipowe, magnetyczne oraz zbliżeniowe, a także urządzenia zbliżeniowe będące nośnikami kart płatniczych, np. telefony, zegarki, tagi. 

Pospay Online

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

    Do jakiego salonu chcesz wysłać wiadomość?