Leasing kasy fiskalnej

Leasing kasy fiskalnej jest coraz częściej brany pod uwagę podczas jej zakupu. Zamiast płacić za urządzenie od razu, możemy to robić w miesięcznych ratach, przy okazji otrzymując wiele korzyści z tego płynących. Przede wszystkim, rata leasingowa zalicza się do kosztów prowadzenia działalności. W leasing możemy również wziąć cały system sprzedaży- urządzenia fiskalne, komputery, oprogramowanie i inne urządzenia, które wchodzą w jego skład. Procedury leasingowe są obecnie coraz prostsze.

Leasing kasy fiskalnej

Wynajem długoterminowy, zwany leasingiem, uniemożliwia otrzymanie zwrotu za zakup kasy fiskalnej, który obecnie wynosi 700 złotych. Zwrot można otrzymać tylko przy pierwszym zakupie. Leasingobiorca może spotkać się z prośbą Urzędu Skarbowego o wcześniejsze zakończenie umowy leasingowej. Wiąże się to z wymogiem, by podatnik był właścicielem urządzenia. Następuje to wtedy, gdy podatnik kończy swoją działalność lub szybciej chce zamknąć urządzenie w Urzędzie Skarbowym. Powodem może być nieopłacalna naprawa bądź chęć wymiany na nowocześniejszy sprzęt.

Leasing kasy fiskalnej

Być może gdy dojdzie do reformy rynku kas fiskalnych spowodowanej wprowadzeniem kas fiskalnych online, leasing przestanie być możliwy. Jednak jak na razie nie powinniśmy tym się martwić. Obecne nie ma konkretnych założeń odnośnie tych zmian. Jest to bardzo złożona reforma, której wdrożenie zajmie dobrych kilka lat.

Leasing kasy fiskalnej

Nasza firma współpracuje z doskonałym leasingodawcą. Nasi klienci są zawsze zadowoleni, co sprawia, że ciągle korzystamy z ich usług. Jeżeli chodzi o leasing na kasę fiskalną, drukarkę fiskalną, system POS, oprogramowanie sprzedażowe i inny sprzęt potrzebny do prowadzenia sprzedaży to doskonale trafiłeś. Napisz do nas aby otrzymać pełną ofertę leasingową oraz jej warunki. Lub po prostu wpadnij do naszego salonu gdzie załatwisz wszystkie formalności z leasingiem na miejscu

Wciąż wprowadzamy nowości do naszej oferty aby zapewnić naszym klientom pełną game produktów i  usług.
Na dziś mamy 4 oddziały firmy : Łódź , Gdynia, Bielsko Biała, Chrzanów i wciąż myślimy nad nowymi.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i wdrożeniami ale i serwisem tych urządzeń.
Nasi wyspecjalizowani serwisanci są do dyspozycji cala dobę.
Serdecznie zapraszamy klientów do współpracy, zakupów.

W naszej ofercie :

Kasy Fiskalne
Drukarki Fiskalne
Programy magazynowe
Antyvirusy
Komputery - POS
Terminale Kart Płatniczych
Wagi elektroniczne
Urządzenia do taxi
Taksometry / lampy
Monitoring firmy
czytniki kodów kreskowych
Podpis elektroniczny

Tworzymy strony www
Reklama w internecie
Adwords
Pozycjonowanie SEO

Prowadzimy sprzedaż w 4 salonach w Polsce

Szkolenia, Fiskalizajce
Serwis 24h

Pomagamy naszym Klientom w załatwianiu formalności w Urzędach.

Pracujemy od 8 do 18
A w soboty od 9 do 14

Nasza Firma powstała w 1996, nasze doświadczenie, szerokie kontakty z najlepszymi dostawcami umożliwiają nam zaoferowanie Państwu najlepszy sprzęt i usługi w przystępnej cenie.

Każda nasza oferta jest indywidualnie dobrana do potrzeb Klienta.